Lunatic


Výška: niečo medzi 100 až 400 cm (odchýlka plus mínus 0,2 nm)
Farba očí: podľa uhla pohľadu (ale v prípade hnedých kontaktných šošoviek hnedé)
Obľúbené jedlo: všetky dobré jedlá, napr. tradičné slovenské - halušky, netradičné slovenské, teda talianske - špagety, pizza, tortelini a rôzne druhy čínskych - Gong Bao Ji Ding, Yang Cong Chao Ji Gan, Beijing Kao Ya
Obľúbená činnosť: múdre civenie do obrazovky (televízora i počítača), čítanie (pod lavicou), spanie,...
Obľúbené knihy: Edgar Wallace - Joker (v českom vydaní "Vtipálek"); Edgar Allan Poe - Havran; Ross Macdonald - Setkání v márnici; Milan Kundera - Žert; Jules Verne - Cesta do stredu zeme, 20.000 míl pod morom; Karl May - Vinettou I, II, III; George Orwell - Zvieracia farma, 1984; Daphne du Maurier - Vtáci a jiné povídky; Arthur Conan Doyle - Pes baskervilský, Študie v šarlátovém, Posledný prípad Sherlocka Holmese, 7 napoleonov; Stephen Leacock - A, B a C aneb Matematika z lidské stránky, Kouzelníkova pomsta; Stanley Gardner - Prípad námesačníkovej netere, Prípad mýtických opíc, Případ neopatrného kotěte, Abyste neumřel smíchy; Robert van Gulik - Vražda v Kantonu; Jacques Prévert - Zametač; Terry Pratchet - Stráže! Stráže!;... (a ďalej sa mi nechce písať takže Vás už nebudem otravovať svojimi obľúbenými knihami)
Obľúbené filmy: Die hard (USA), Cesta do hlubin študákovy duše (CS), Přednosta stanice (CS), Vesničko má středisková (CS), Cesta do pravěku (CS), Felidae (D), Little shop of horrors (USA), David a Lisa (USA),...
Obľúbené skupiny a speváci: Nightwish, Pink Floyd, Linkin Park, Aqua, Karel Kryl, Para, Prúdy, Kolegium Musicum, Jaromír Nohavica, Queen, Beatles,... a ešte klasika (Johan Sebastian Bach, Ludvik van Beethoven, Maurice Ravel) a spracovaná klasika (Vanessa Mae)
Obľúbené nápoje: voda, čaj
Obľúbené farby: čierna, biela, červená, modrá, zelená,...
Čo by som tak ešte o sebe napísal? Teraz mi nič neprichádza na um. Tak možno niekedy neskôr niečo dopíšem až ma niečo "napadne". Povedzme myš + lienka.

Tu môžete nájsť môj autoportrét. ;-)
Tu nájdete zopár komiksových vtipov - Calvin and Hobbes. Pozor - tieto vecičky nemám na svedomí ja! Autorom je istý Bill Waterson.
A ešte by som vás rád upozornil na túto stránku - http://rainbow.ht.st - je to stránka môjho kamaráta. Jej obsah sa točí okolo počítačov. To len také malé varovanie. Možete tam nájsť plno užitočných vecičiek. Hlavne odporúčam kamarátom naprogramovaný JPG Cleaner. A ešte jedno upozornenie - stránka je v angličtine.
Keď už sme pri mojom kamarátovi - robil som mu dizajn pre nasledujúcu stránku: http://wims.host.sk

E-mail: lunatic@post.sk

P.S. - ak som niečo vymenoval, znamená to, že som nevymenoval všetko :-)
P.S.S. (alebo P.2S. alebo P.S^2. alebo P.S s indexom 2. - môžete si vybrať) - každu chvílu mi na myseľ zíde niečo čo by som rád dopísal k obľúbeným veciam, rozhodol som sa však že už radšej k nim nič dopisovať nebudem
Chcel by som poďakovať: Rainbow Software za JPG Cleaner a PiT-ovi za Notepad2, oba tieto programy mi veľmi pomohli pri tvorbe tejto stránky.
Všetky texty na tejto stránke sa považujú za duševné vlastníctvo ich autorov.