Vitajte!

Hneď na začiatok Vás pozdravujem (neskôr ma to už "nenapadne") na našej novej stránke. Keď sa to tak vezme, ona vlastne vôbec nie je taká nová - zrodila sa v roku 1998, keď sa stretli dvaja ľudia (Joe Cocain a Jimmy Grass) a "prepadla" ich myšlienka vytvoriť si internetovú stránku so svojimi literárnymi pokusmi. Rozhodli sa nielen umiestniť na svetovú sieť svoje diela ale zároveň i pomôcť iným autorom-amatérom. Vtedy som sa na scéne objavil ja. Požiadali ma o pomoc. Nesklamal som a vymyslel vhodný vzhľad stránky (ktorý síce bol jedinečný, ale príliš zložitý). Všetko stroskotalo na tom, že sme sa rozišli do rôznych kútov. Ja som pracoval ďalej a novú verziu stránky som nazval Jimmie & Johnny. Potom sa dal dokopy pôvodný tím a napriek tomu že sa stretávame iba málokedy, darí sa nám realizovať náš plán.
Podstatou tejto stránky má byť uverejňovanie diel rozmanitých autorov. Tie k nám môžu prúdiť na túto schránku elektronickej pošty: jimmiejohnny@host.sk. Aby si však táto stránka udržala aspoň akú takú úroveň, musíme si vyhradiť právo uverejňovať iba tie príspevky, ktoré sa nám budú zdať zaujímavé a dobré. Nemali by žiadnym spôsobom propagovať niečo čo je nemorálne alebo hlásať veci, ktoré by niekoho mohli poškodiť, ublížiť mu alebo ho zosmiešniť. Taktiež by sme neradi zachádzali do politiky. Čo sa týka cenzúry samotných diel (treba dbať i o jazyk, nie len o obsah), nemienime diela samovoľne upravovať a meniť. Urobíme návrh na úpravu ktorú potom pošleme autorovi na schválenie. Bez jeho súhlasu opravenú verziu neuverejníme.
Keby ste mali nejaké pripomienky k obsahu, úprave, kompatibilite,... stránky, pošlite e-mail hocikomu z pracovného tímu tejto stránky.
Takže teraz už môžete vychutnávať samotné diela. Lúčim sa s vami s pozdravom "Peru a počítaču zdar!"


Lunatic
Všetky texty na tejto stránke sa považujú za duševné vlastníctvo ich autorov.